Jedanaest lista za lokalne izbore u Leskovcu

Foto: Ilustracije

LESKOVAC

Na izborima 21. juna 2020. za odbornike Skupštine Grada Leskovca, ukupno 117.661 birača će moći da bira između 11 izbornih lista. Redosled na listiću će biti sledeći:

  1. ALEKSANDAR VUČIĆ – ZA NAŠU DECU.
    Prvih pet na listi su: dr sci. med. Goran Cvetanović, rođen 1965., doktor medicinskih nauka; dr Predrag Ivanović, 1960.,doktor specijalista; dr Jasmina Ranđelović, 1988., doktor medicine; dr Gordana Savić, 1961., doktor specijalista deč. i prev. stomatologije; Gordana Stojanović,1958., penzioner.
  2. SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE (SPS) – IVICA DAČIĆ
    Prvih pet na listi su: Aleksandar Đurović, rođen 1967., magistar ekonomskih nauka; Žikica Nestorović, 1975., diplomirani ekonomista; Živojin Stefanović, 1943., diplomirani pravnik; Tatjana Jovanović,1968., magistar medicinskih nauka i Slađana Mladenović, 1961., diplomirani sociolog.
  3. JEDINSTVENA SRBIJA (JS) – DRAGAN MARKOVIĆ PALMA
    Prvih pet na listi su: Nenad Filipović, 1972., dipl. matematičar; Nenad Stojković, 1990., apsolvent; Snežana Jović, 1977., strukovni ekonomista; Dušan Nestorovski, 1974., autolimar; Jelena Janković, 1979., Prof. raz. nastave.
  4. MILAN STAMATOVIĆ – ZDRAVO DA POBEDI – DRAGAN JOVANOVIĆ – BOLjA SRBIJA – ZDRAVA SRBIJA
    Prvih pet na listi su: Oliver Antanasijević, 1977., dipl.pravnik; Dragan Savić, 1952., penzioner; Ljiljana Božuta, 1968., dipl.inž.tehnologije; Igor Đorđević, 1980., vozač motornih vozila; Suzana Mitrović, 1976., dipl.pravnik.
  5. DR VOJISLAV ŠEŠELj – SRPSKA RADIKALNA STRANKA
    Prvih pet na listi su: Tomislav Ljubenović, 1951., inženjer metalurgije; Miodrag Jovanović, 1983., master učitelj; Boban Pavlović, 1972., tekstilni tehničar; Valentina Stojiljković, 1974., profesor srpskog jezika; Tijana Veličković, 2000., student.
  6. GRUPA GRAĐANA ZA LESKOVAC – ZAJEDNO – DR NENAD ZDRAVKOVIĆ
    Prvih pet na listi su: dr Nenad Zdravković, 1974., specijalista neurologije: Nebojša Cakić, 1962., diplomirani pravnik; prof dr Dragoljub Živković, 1955., profesor univerziteta; dr Slavica Nikolić, 1958., specijalista opšte medicine; Ninoslava Vasić , 1988., advokat.
  7. GRUPA GRAĐANA GOJKO VELIČKOVIĆ
    Prvih pet na listi su: Gojko Veličković, 1952., dipl. politikolog; Zoran Milošević, 1960., dr ekonomskih nauka; Srđan Stamenković-Jakov, 1965., preduzetnik; Karolina Stanković, 1966., dipl. inžinjer tekstila; Revka Muratović, 1988., kozmetičar.
  8. MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI – SRPSKA STRANKA ZAVETNICI
    Prvih pet na listi su: Dejan Nešić, 1975., automehaničar; Vukašin Nešić, 1992., student; Aleksandra Micković, 1981., ekonomista; Saša Stojanović, 1970. stolar; Slavica Marković, 1958., ekonomski tehničar.
  9. METLA 2020 – ŽIVI ZID
    Prvih pet na listi su: Milica Momčilović, 1962., diplomirani matematičar; Aleksandar Žarković, 1975., elektrotehničar računara; Tamara Cvetanović, 1983., mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje; Bratislav Ćosić, 1964., penzioner; Ana Stošić, 1985.. ekonomista.
  10. NARODNI BLOK
    Prvih pet na listi su: sc dr Dragan Krstić – Džigi, 1957., lekar; Goran Kostić, 1969., privrednik; prim. dr Ninoslav Girić, 1955., lekar specijalista; Gorica Jović, 1965., dipl. ekonomista; Dragana Đorđević, 1982., ekonomski tehničar.
  11. SERGEJ TRIFUNOVIĆ – POKRET SLOBODNIH GRAĐANA
    Prvih pet na listi su: Aleksandar Radosavljević, 1985., programer; Bojana Stefanović, 1972., profesor; Bojan Stojanović, 1970., profesor srpske književnosti i jezika; Milena Danić, 1985., diplomirani pravnik; Vladimir Šiškin, 1979., profesor.

Neka Vaš komentar bude prvi

Odgovorite

Vaša email adresa neće biti objavljena.


*