Na uglu ulica Nikole Skobaljića i Branka Radičevića, pored Zdravstvene stanice broj 2, kolima je noćas uleteo mlađi čovek u dvorište kuće i oštetio automobil koji je bio parkiran ispred kuće.
Sem oštećenog automobila u saobraćajnoj nesreći, koja se desila prošle noći oko 22 sata, na više mesta je polomljena i bandera preko koje su išle žice za internet kao i ograda na dvorištu.
Vlasnik kuće kaže da je sreća što u tom trenutku u dvorištu, ispred ulaza, nije bilo nikoga jer bi u tom slučaju možda bilo i povređenih ili nastradalih.
Komšije su novinarki Regionalne informativne agencije JUGpress rekle da je vozač navodno “malo popio” i izgubio kontrolu zbog neprilagođene brzine.
Uviđaj je noćas vršila policija a jutros su isečene i žice za internet sa polomljene bandere.
Žice su ostavljene pored Zdravstvene stanice na trotoaru.
1,69 promila
Vozač koji je uleteo u dvorište kuće na uglu ulica Nikole Skobaljića i Branka Radičevića, pored Zdravstvene stanice broj 2 i oštetio automobil parkiran ispred ulaza a, usput, polomio i banderu, imao je 1, 69 promila alkohola u krvi, saopšteno je iz leskovačke Policijske uprave.
U saopštenju se navodi da je “tridesetosmogodišnji vozač „hjundaija” sleteo sa kolovoza i udario u stub, a
zatim u parkirano vozilo, upravljajući vozilom sa 1,69 promila alkohola u
organizmu.
Tom prilikom nije bilo povređenih lica, samo je pričinjena znatna
materijalna šteta.
U policijskom saopštenju se ne precizira da li je on zadržan “na trežnjenju” u prostorijama policije.
LJS/SA
Leave a Reply