Proglašeni najbolji sportisti Leskovca

LESKOVAC

Leskovački savez sportova po tradiciji odabrao je najbolje sportiste, sportistkinje i klubove kojima je dodeljena Sportska nagrada Leskovca za 2020. godinu.

NAJBOLjI KLUB – Rukometni klub Dubočica 54
NAJBOLjI SPORTISTA – Milan Petrović (Biciklistički klub Dubočica)
NAJBOLjA SPORTISTKINjA – Nina Stanisavljević (PK Dubočica)
NAJBOLjI TRENER – Ljubomir Raković (Atletski klub Dubočica)

SPORTSKA NADA LESKOVCA

  • Uroš Simić (RK Dubočica 54)
  • Marija Papović (Atletski klub Dubočica)
  • Pavle Stojiljković (Teniski klub Šumice)
  • Marta Mratinković (Streljački klub GT)
  • Nađa Jovčić (Gimnastički klub Dubočica)
  • Iva Stevanović (Gimnastički klub Kolut)
  • Bogdan Stamenković (Mačevalački klub Dubočica)
  • Novak Stojiljković (Plivački klub Leskovac)
  • Uroš Stojković (ORK Morava Gepardi)
  • Emilija Draganović (Bokserski klub Dubočica)
  • Nikola Radovanović (Bokserski klub Dubočica)
  • Vanja Nikolić (RK Dubočica 54)
  • Marko Stanković (RK Dubočica 54)
  • Dušan Denić (RK Dubočica 54)
  • Nikola Savić (Plivački klub Leskovac)

SPORTSKI RADNICI ZA RAD U 2020. GODINI

  • Dejan Janković (RK Dubočica 54)
  • Dejan Savić (GFK Dubočica)

SPORTSKI RADNICI, TRENERI I SPORTISTI ZA DUGOGODIŠNjI RAD

  • Miomir Petrović (RK Dubočica 54)
  • Milovan Glušac (GFS Leskovac)
  • Vladan Stojiljković (KK Aktavis Akademija)

ZA RAD U DRUGIM ORGANIZACIJAMA

  • Aleksandar Petković (SRC Dubočica)

SPECIJALNO PRIZNANjE ZA RAZVOJ I PROMOCIJU SPORTA

  • dr Goran Cvetanović, gradonačelnik Leskovca
  • Dunav osiguranje – podrška sportu
  • Srbislav Nešić, predsednik RK Dubočica 54
  • Miloš Stevanović (Gradska uprava)

SPECIJALNO PRIZNANjE ZA OSTVARENE REZULTATE

  • GFK Dubočica – plasman u Prvu ligu Srbije
  • KMF Leskovac – plasman u Drugu Futsal ligu Srbije
  • OK Dubočica – odbojka, za plasman u viši rang
  • FK Jedinstvo Grdelica – za plasman u Zonu Jug
  • Milan Mitić Miksa – fudbalski sudija Super liga
  • Nenad Stojanović – KMF Leskovac, za plasman u Drugu ligu
  • Milivoje Zlatković (Karate klub IPPON)
  • Jovana Marjanović (ŽGFK Lavice Dubočica)
  • Tatjana Cvetković (Gimnastički klub Dubočica)
  • Goran Trajković (Karate klub SENSEI)
  • Dušan Savić (GFK Dubočica), kapiten i najbolji strelac PLS
  • Dušan Marek fudbalski sudija, Hisarski šampioni

Neka Vaš komentar bude prvi

Odgovorite

Vaša email adresa neće biti objavljena.


*